atention 32016 m. kovo 4-24 d. vyks Archeologijos, Istorijos ir Kultūros istorijos ir antropologijos nuolatinių bakalauro studijų programų specializacijų/gretutinių studijų pasirinkimas.

Specializacijų/gretutinių studijų sudarymo tvarka:

1. Studentai į specializacijas/gretutines studijas priimami konkurso tvarka pagal prašyme nurodytus pageidavimus.

2. Pagal studijų programų planus yra numatytos šios specializacijos:

Archeologijos studijų programos:

• Archeologija (gilinamoji);

• IF  gretutinių stud. programos;

Istorijos studijų programos:

• Istorija (gilinamoji);

• IF  gretutinių stud. programos;

Kultūros istorijos ir antropologijos studijų programos:

• Etninių mažumų istorija ir antropologija;

• Kultūrinis turizmas (kvota 10 studentų);

• Kultūros istorija ir antropologija (gilinamoji);

• IF  gretutinių stud. programos.

3. Studentų prašymai dėl specializacijos/gretutinių studijų pasirinkimo priimami ir registruojami Istorijos fakulteto Studijų skyriuje (215 kab.) 2016 m. kovo 4-24 d. 9-12 val. Siekiant išvengti nesusipratimų, prašymą kiekvienas studentas privalo pristatyti asmeniškai. Prašymo pavyzdys.

4. Studentai, pageidaujantys studijuoti kitos IF programos specializaciją kaip gretutines studijas, taip pat turi pateikti prašymą nurodytu laiku.

5. Studentų specializacijų sąrašai skelbiami 2016 m. balandžio 7 d.

2016 m. kovo 3 d.