Kviečiame paskutinio kurso bakalauro programos studentus, magistrantus ir doktorantus teikti paraiškas į Profesinės praktikos JAV programą Profesinės praktikos programa suteiks puikias galimybes atlikti profesinius interesus atitinkančias praktikas įvairose JAV įmonėse, kompanijose ar organizacijose. Programos, kuri gali trukti nuo 8 iki 11 mėnesių, dalyviams suteikiamos pilno išlaikymo stipendijos, skirtos padengti apgyvendinimo, draudimo, maisto bei transporto išlaidas praktikos metu. Ši programa – tai puiki galimybė įgyti profesinės patirties, išplėsti pažinčių ratą, susipažinti su JAV kultūra ir gyvenimo būdu.

Paraiškos priimamos iki š.m. spalio 31 d.

Daugiau informacijos apie programą

.