Vasaros praktikosLietuvos mokslo taryba (LMT), atsižvelgdama į dar likusias laisvas vietas vasaros mokslinės praktikos konkurse, skelbia papildomą kvietimą studentams teikti paraiškas ir pasinaudoti galimybe vasarą praleisti vykdant mokslinius tyrimus ir gilinant analitinius, mokslinius gebėjimus. Studentai LMT paraiškų ir ataskaitų teikimo elektroninėje sistemoje https://projektai.lmt.lt/ teikti motyvacinius laiškus, gyvenimo aprašymus ir kitą informaciją gali iki birželio 19 d. 16 val.Praktikų vadovai atsirinkti po vieną tinkamiausią studentą galės iki birželio 21 d. 16 val.

Iki birželio 8 d. LMT studentų vasaros praktikos konkurse dalyvavusių praktikos temų vadovai rinkosi jiems tinkamiausius ir labiausiai motyvuotus studentus. Iš viso jau atrinkti 248 studentai, praktiką atliksiantys 18-oje Lietuvos mokslo ir studijų institucijų. Likusios dar 28 laisvos temos, kurias pasirinkę studentai gali gauti finansavimą atliekant praktiką atrinktoje vietoje. Praktika vyks liepos – rugpjūčio mėn., o studentams bus suteikta 2 000 eurų stipendija (po 1 000 Eur per mėnesį).

Daugiau informacijos