018a33VšĮ ,,Šiaurės Jeruzalė" šių metų rugsėjo 2-7 dienomis rengs tarptautines kūrybines dirbtuves studentams, kurie ieškos kūrybiškų Vilniaus Didžiosios sinagogos vietos įamžinimo sprendimų. Renginyje dalyvaus istorijos, komunikacijos, architektūros ir kitų specialybių studentai ir jų dėstytojai iš Lietuvos (VU, VGTU, KTU, VDA), Izraelio (Tel Avivo universitetas, Ben Guriono universitetas), Lenkijos (Varšuvos universitetas).

Šia proga ieško savanorių - aktyvių, atvirų ir kūrybingų žmonių, kurie prisidėtų prie renginio sėkmės: idėjomis, kūrybiniais ir organizaciniais darbais.

Jeigu susidomėjote, kviečiame užpildyti registracijos formą iki balandžio 23 dienos.

Kontaktinis asmuo: Julijana Leganovič,

Daugiau informacijos žr. čia