1324222387havelas19892016 m. rugsėjo 27 d., antradienį, 14 val., Vilniaus universiteto Mažojoje auloje (Universiteto g. 3, Vilnius) vyks diskusija „Morali politika – vizija ar realybė?“, skirta Čekijos Respublikos prezidento, Vilniaus universiteto Garbės daktaro Vaclavo Havelo gimimo 80-osioms ir jo oficialaus vizito Lietuvoje 20-osioms metinėms paminėti. Diskusija vyks anglų kalba ir lietuvių k. su sinchroniniu vertimu.

• Dr. Petr Burianek, ambasadorius, karjeros diplomatas, istorikas

„Žmogaus teisės ir visuomeninė atsakomybė – kertinės Vaclavo Havelo užsienio politikos atsvaros“

• Dr. Žygimantas Pavilionis, karjeros diplomatas, buvęs ambasadorius JAV ir Meksikoje (2010-2015)

„Lietuviai ir Europa: jeigu V. Havelas šiandien gyventų Lietuvoje“

• Dr. Algimantas Kasparavičius, LII vyr. mokslo darbuotojas

„Nuo Tomašo Gariqua Masaryko iki Vaclavo Havelo: moralės imperatyvai Europos ir Čekoslovakijos politikoje".

Kvietimas