rimvydas petrauskas 56e13c6decb48VU Istorijos fakulteto dekano prof. Rimvydo Petrausko istorinė studija „Galia ir tradicija. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės giminių istorijos“, pasirodžiusi Vilniaus knygų mugėje, sulaukė itin didelio skaitytojų susidomėjimo. Ji pakliuvo į vasarį išleistų knygų TOP 10

Ši naujausia prof. R. Petrausko knyga kovo mėnesį bus pristatyta Vilniuje ir Kaune.

Kaune šios knygos pristatymas vyks kovo 14 d., pirmadienį, 16 val. Kauno įgulos karininkų ramovėje (A. Mickevičiaus g. 19). Kartu su knygos autoriumi renginyje dalyvaus Vytauto Didžiojo universiteto profesorius Egidijus Aleksandravičius, renginį moderuos Vytauto Didžiojo universiteto Istorikų draugijos prezidentas Deimantas Ramanauskas.

Vilniuje knyga bus pristatyta kovo 24 d., ketvirtadienį, 18 val.  Valdovų rūmų Didžiojoje renesansinėje menėje (Katedros a. 4, Vilnius). Renginyje dalyvaus knygos autorius Rimvydas Petrauskas, istorikas Darius Baronas, žurnalistas, žurnalo „Veidas“ vyriausiasis redaktorius Rimvydas Valatka, renginį moderuos žurnalistas, žurnalo „Verslo klasė“ vyriausiasis redaktorius Aurelijus Katkevičius. Norinčius dalyvauti kviečiame registruotis čia.

Apie tai žr.: naujienos.vu.ltbaltoslankos.ltlzinios.lt15min.lt.