IFDI saltkarisPaskutinę istorikų šventės dieną palydėsime su trenksmu! 17:00 įvyks laukiamiausia šių metų IFDi diskusija „Šaltojo karo analogijos šiandien“. Diskusijoje bus aptariami aktualūs šiandienos politikos ir žiniasklaidos klausimai, susiję su įtempta geopolitine situacija, niūriomis nuotaikomis mūsų Rytų kaimynėje, informaciniu karu bei istoriniu šių reiškinių kontekstu. Diskusijoje dalyvaus žymūs akademinio ir visuomeninio pasaulio atstovai: Gabrielius Landsbergis, dr. Deividas Šlekys, Jonas Ohman ir dr. Tomas Vaiseta. Diskusiją moderuos Dovydas Pancerovas. Išskirtinė diskusija su išskirtiniais svečiais įvyks išskirtinėje vietoje ― LDK Valdovų rūmuose, Renesansinėje salėje (3 a.), Katedros a. 4.
IFDI uzdarymasIr galiausiai, visų laukiamas Uždaromasis vakaras, kuris visus privers nemiegoti iki pat ryto!!! Susirinkusiems nuotaiką kels ir šokti iki nukritimo privers: RoadKiLL, PSICHODELINIS ŠUO, BASI, COFFEE OUT. Visi visi lekiam į Brodvėjaus pub`ą (Vokiečių g. 4/ Mėsinių g. 4 ). Durys: 20:00. Pradža: 21:00. Bilieto kaina: 2.90 eurų (perkant iš anksto Universiteto g.7, Vilniaus universiteto Studentų atstovybėje Istorijos fakultete), 3.50 eurų (perkant renginio dieną.).