2024-10-21 14:30

ill. Robert Neubecker || Image: Science MagazineSpalio 21 dieną (pirmadienį) Istorijos fakulteto bendruomenę kviečiame į mokymus apie grobuoniškus žurnalus.
Mokymai vyks Istorijos fakulteto 211 auditorijoje.
Pradžia 14:30 val.
Trukmė 45 min.
Mokymus ves Eglė Juodė, Vilniaus universiteto biblioteka.

Nuoširdžiai kviečiame!

Grobuoniški žurnalai – tai pagal sukčiavimo schemas veikiančių leidėjų leidžiami žurnalai ir kiti darbai, neatitinkantys mokslo leidiniams keliamų standartų. Jų leidėjai apsimeta kokybiškais ir tarptautiniais, bet išties nesilaiko priimtinų leidybos nuostatų, yra sukurti tik lėšoms pritraukti.

• Kas yra grobuoniški žurnalai ir kodėl jie atsirado?

• Kokiais būdais bandoma prisivilioti autorius ir kaip atpažinti grobuoniškus žurnalus?

• Ar egzistuoja nepatikimų žurnalų sąrašai?

Apie tai ir kalbėsimės susitikę.