2024-06-07 09:00

2024 m. birželio 7 d. kviečiame į konferenciją „Bendruomenių ir paveldo sąveikos“. Konferencija vyks Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto 211 auditorijoje (Universiteto g. 7, Vilnius), pradžia 09:00 val.

Renginį bus galima stebėti ir nuotoliu Youtube kanale.

Konferencija skirta bendruomenės ir paveldo sąveikų klausimams, šio lauko problemų identifikavimui ir diskusijoms dėl galimų jų sprendimų. Kviečiame gvildenti platų temų spektrą: nuo teorinių bendruomenės apibrėžčių iki bendruomenių paveldosauginių ir paveldo edukacijos praktikų, apimant miesto, kaimo ir virtualių bendruomenių problematikas.

Konferencija organizuojama įgyvendinant projektą „Lietuvos visuomenės stiprinimas pasitelkiant paveldo bendruomenes: iššūkiai ir galimybės“ (remia Lietuvos mokslo taryba, finansavimo sutartis Nr. S-VIS-23-13).

Programa

Išsamiau apie renginį: www.paveldobendruomenes.if.vu.lt