plentu zemelapis2024 m. rugsėjo 18 d. (15 val.) VU Istorijos fakulteto 211 auditorijoje (Universiteto g. 7)ADOMAS ŽIRLYS gins mokslo disertaciją „Pirmosios Lietuvos Respublikos sausumos susisiekimo sistema: vizija, lūkesčiai ir galimybės” istorijos ir archeologijos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2018–2023 metais Vilniaus universiteto Istorijos fakultete.

Mokslinis vadovas:

• prof. dr Zenonas Butkus (Vilniaus universitetas, humanitariniai mokslai, istorija ir archeologija – H 005).

Disertacijos gynimo tarybos sudėtis:

• prof. dr. Marija Drėmaitė – tarybos pirmininkė (Vilniaus universitetas, humanitariniai mokslai, menotyra – H 003),
  • doc. dr. Vytautas Jokubauskas (Klaipėdos universitetas, humanitariniai mokslai, istorija ir archeologija – H 005),
  • dr. Kęstutis Kilinskas (Vilniaus universitetas, humanitariniai mokslai, istorija ir archeologija – H 005),
  • dr. Dangiras Mačiulis (Lietuvos istorijos institutas, humanitariniai mokslai, istorija ir archeologija – H 005),
  • dr. Artūras Svarauskas (Lietuvos istorijos institutas, humanitariniai mokslai, istorija ir archeologija – H 005).

Su disertacija galima susipažinti Vilniaus universiteto, Lietuvos istorijos instituto bibliotekose ir VU interneto svetainėje.