12019 m. vasario 8 d. (penktadienį) Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto 211 auditorijoje (Universiteto g. 7), 15 val. GINTARAS MITRULEVIČIUS gins mokslinę monografiją „Lietuvos socialdemokratijos ideologinė - politinė raida 1914-1919 metais. Istoriografija, tarptautinis ir istorinis kontekstai, santykis su Lietuvos valstybingumo kūrimu” humanitarinių mokslų srities, istorijos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Mokslinė monografija ginama eksternu.

Disertacijos gynimo tarybos sudėtis:

prof. dr. Zenonas Butkus – tarybos pirmininkas (Vilniaus universitetas, humanitariniai mokslai, istorija – 05H);

prof. dr. Sandra Grigaravičiūtė (Vytauto Didžiojo universitetas, humanitariniai mokslai, istorija – 05H);

dr. Česlovas Laurinavičius (Lietuvos istorijos institutas, humanitariniai mokslai, istorija – 05H);

dr. Rimantas Miknys (Lietuvos istorijos institutas, humanitariniai mokslai, istorija – 05H);

prof. dr. Vygantas Vareikis (Klaipėdos universitetas, humanitariniai mokslai, istorija – 05H).

Su mokslo monografija galima susipažinti Vilniaus universiteto ir Lietuvos istorijos instituto bibliotekose. Su daktaro disertacijos gynimui teikiamos monografijos santrauka galima susipažinti Vilniaus universiteto ir Lietuvos istorijos instituto bibliotekose ir VU interneto svetainė.