ostrozki cover frKijevo leidyklos „Baltija druk“ knyga Kunigaikščiai Ostrogiškiai (Князі Острозькі) Ukrainoje pelnė 2015-ųjų „Metų knygos“ titulą. Tokį sprendimą priėmė nepriklausoma Ukrainos knygų reitingų agentūra „Metų knyga“.

Ukrainiečių kalba išleistą knygą, kurios tekstus parašė Lietuvos, Baltarusijos ir Ukrainos istorikai, iš dalies finansavo Lietuvos užsienio reikalų ministerija. Tai - URM Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos projektas, kuriam vadovavo VU Istorijos fakulteto docentė Genutė Kirkienė. Knygos pratarmę parengė IF profesorius Alfredas Bumblauskas.

Daugiau apie tai skaitykite lrytas.lt

Taip pat apie tai žr. Ukrainos spaudoje: gazeta.ua, volynpost.com, gazeta.lviv.ua

Knygos ištrauką galite rasti čia.