Spalio 17 d. 17 val. kviečiame dalyvauti vidinių kandidatų į Vilniaus universiteto Tarybos narius (Humanitarinių mokslų interesų sritis) debatuose. Juose diskutuos prof. Jurgis Pakerys (Filologijos fakultetas) ir prof. Irena Vaišvilaitė (Istorijos fakultetas). Diskusiją moderuos Klaudijus Melys. Debatai vyks VU bibliotekos P. Smuglevičiaus salėje.

Ne universiteto darbuotojų (išorinių kandidatų) bendri debatai numatomi spalio 22 d. 17 val.  VU Teatro salėje.
Daugiau informacijos apie rinkimus į Tarybą rasite atskiroje VU tinklapio skiltyje.