Spectrum_40.jpgIšleistas naujas, 40-asis, Vilniaus universiteto (VU) mokslo populiarinimo žurnalo „Spectrum“ numeris. Jame kviečiame skaityti apie naują metodą, padedantį matematikos mokytis dar neskaitantiems vaikams, apie alternatyviąją istoriją, humorą Vilniaus reklamoje, galingas saulės audras ir galimus rimtus jų padarinius, dirbtinio intelekto vaidmenis mene, Vilniaus regiono ekonominį proveržį ir kas jį lėmė, kvėpavimo takų mikrobiotą ir naujausią reikalavimą, keliamą dirbtiniam intelektui.

Žurnale rasite ir Istorijos fakulteto prodekano dr. Norberto Černiausko tekstą. Straipsnyje pasakoja apie tai, kodėl istorikai savo darbuose dažniau turėtų kalbėti apie alternatyvią istoriją.

Nemokamą skaitmeninę žurnalo versiją rasite čia.