Ist mok semLapkričio 4-5 dienomis Vilniaus universiteto mokymų bazėje Puvočiuose vyko pirmasis Istorijos fakulteto organizuotas 2021-2022 mokslo metų Istorijos mokytojų seminaras, kuriame dalyvavo mokytojai iš visos Lietuvos. Iki mokslo metų pabaigos numatyti dar du susitikimai, kuriuose ir toliau bus daug dėmesio skiriama naujausiems istorijos tyrimams, istorijos aktualizavimui, tarpdisciplininiam turinio integravimui, naujų programų aptarimui, o taip pat ir psichologijos, komunikacijos, informacinio saugumo aktualijoms. Kitas seminaras numatytas vasario 14-15 dienomis. Dėkojame seminaro partneriams ir rėmėjams – Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai, UAB „Mantinga“.