LKMA logoLietuvių katalikų mokslų akademija įsteigė premiją už geriausią metų magistro darbą, susijusį su krikščioniška pasaulėžiūra. Premija bus skiriama už humanitarinių ir (arba) socialinių mokslų tyrimą, tais mokslo metais apgintą universitetinės aukštosios mokyklos antrosios studijų pakopos arba vientisųjų studijų baigiamąjį (magistro) darbą.

Į premiją gali pretenduoti darbai, dėl tiriamojo klausimo, tyrimo lauko, iškeltos hipotezės ar pan. laikytini krikščioniškosios akademinės perspektyvos vaisinga tąsa.

Premijos dydis – 1000 Eur.

Premijos teikimo nuostatai