mokymai jm d

Turi idėja, kaip sudrebinti pasaulį, bet stokoji verslumo žinių? Registruokis į Kembridžo universiteto ir Masačusetso technologijų instituto (MIT) ekspertų sukurtos programos „Ideas to Innovation“ (i2i) mokymus, skirtus jauniesiems tyrėjams. „Ideas to innovation“ ekspertų komandos tikslas – sustiprinti dalyvių motyvaciją vystant turimą idėją, išlaisvinti kūrybinį potencialą. Praktinių užsiėmimų metu jie padės lavinti idėjų komercializavimo įgūdžius, supažindins su komandos formavimo, darbo organizavimo principais ir suteiks pagrindines žinias apie verslo kūrimą. Atrankos anketą ir platesnę informaciją apie mokymus galima rasti čia.