ko tyli istorikaiStartavo VU Istorijos fakulteto Naujosios istorijos katedros podcastas "Ko tyli istorikai?".

Pirmasis epizodas apie Petro Cvirkos paminklą Vilniuje. Dalyvauja katedros doktorantai Rugilė Rožėnė, Antanas Terleckas ir dr. Marius Ėmužis. Laidų galima klausyti Youtube, Spotify ir Soundcloud platformose.

Prenumeruokite!

"Kartais pasigirsta anoniminis "ko tyli istorikai?". Jie tikrai netyli, gal tiesiog ne visi juos girdi, o gal trūksta diskusijos. Nusprendėme turėti savo platformą, kurioje galėtume laisvai diskutuoti įvairiomis aktualiomis visuomenei ir istorikų bendruomenei temomis. Jos orientuotos ir į Istorijos fakulteto studentus, kviečiant juos taip pat būti aktyvesniais istorijos lauko dalyviais. Planuojamos dvisavaitinės laidos. Kol kas apsiribojome garso įrašais, galbūt ateityje bus galima turėti ir vaizdo įrašus."

dr. Marius Ėmužis