Vilniaus universitetas 642x410Vilniaus universiteto Centrinė rinkimų komisija patvirtino kandidatų į VU Tarybą SĄRAŠAS. Jame yra 16 vidinių ir 16 išorinių kandidatų – iš jų 9 rinks rinkimų teisę turintys akademiniai darbuotojai, dar 2 nariai skiriami VU Studentų atstovybės nustatyta tvarka.

Teisę rinkti ar būti renkamam pagal atnaujintą ir Senato patvirtintą rinkimų tvarką turi kiekvienas VU akademinės bendruomenės narys, dirbantis VU pagal neterminuotą darbo sutartį arba ne trumpiau kaip trejus metus ir ne mažiau kaip puse etato.

Patvirtinus kandidatų sąrašą oficialiai prasideda agitacinis laikotarpis, kuris tęsis iki spalio 25 d. Tarybos rinkimai VU vyks 2019 m. lapkričio 4–5 d. Išankstinis balsavimas numatomas 2019 m. spalio 28–29 d.

Kandidatų DEBATAI pagal atskiras rinkimų sritis numatomi spalio 21 ir 25 d. Tiesiogines debatų transliacijas bus galima stebėti VU „Facebook“ ir „YouTube“ paskyrose.

Humanitarinių mokslų interesų srities kandidatų debatai vyks spalio 21 d., 15 val. VU Filosofijos fakultete, 201 aud., Universiteto g. 9, Vilnius (moderatorius – dr. Audrius Valotka).

Ne Universiteto darbuotojų ar studentų (išorinių kandidatų) debatai - spalio 22 d., 17 val. VU Centriniuose rūmuose, Mažojoj Auloj, Universiteto g. 3, Vilnius (moderatorius – doc. dr. Jonas Dagys).

Spalio 23 d., trečiadienis, 14.00-15.15 - Istorijos fakultete (211 aud.) susitikimas su kandidatais, pageidavusiais prisistatyti IF bendruomenei.

Daugiau apie rinkimus ir kandidatus žr. čia.