K P 8715Lapkričio 16 d., minint Tarptautinę tolerancijos dieną, Lietuvos mokslų akademijos Didžiojoje salėje vyko Tautinių mažumų departamento prie LR organizuojamas iškilmingas renginys, kurio metu apdovanoti ir pagerbti asmenis, labiausiai prisidėjusius prie pilietinės visuomenės kūrimo, tautinių kultūrų puoselėjimo ir tarpkultūrinio dialogo skatinimo Lietuvoje.

Už geriausią baigiamąjį mokslo darbą Tautinių mažumų tematika buvo apdovanota VU Istorijos fakulteto magistrantė Rūta Matimaitytė už darbą "Vilko vaikai: tarp istorijos ir užmaršties". Sveikiname!

Daugiau informacijos žr. čia.