Rusana Minkeviciutewww.galve.lt

Medievistiką, istorijos mokslo šaką, besigilinančią į Europos viduramžius, pasirenka ne dažnas studentas, mat ji reikalauja įsigilinimo, didelės kantrybės, kalbų įvaldymo. Tačiau, kaip sakoma, šaknys karčios, vaisiai saldūs. Iš Trakų kilusi ir juos labai mylinti Rusana Minkevičiūtė kaip tik pasirinko šį kelią, kurį mato kaip savotišką detektyvą, galimybę pažinti žmonių kitoniškumu ir gimtojo krašto paslaptis. Interviu metu Rusana atskleidė tikrąjį, kartais mistifikuoto, nuo knygų ir senųjų raštų neatsitraukiančio, medievisto paveikslą bei kelionę į tai, kur ji yra dabar.

Skaityti daugiau