Journal of Baltic Studies2015 m. kovą pasirodė VU Istorijos fakulteto vyriausiojo mokslo darbuotojo dr. Tomo Balkelio redaguotas teminis "Journal of Baltic Studies. War, Revolution and Terror in the Baltic States and Finland" (Vol. 46) tomas, skirtas politiniam terorui Baltijos šalyse ir Suomijoje po Pirmojo pasaulinio karo (1918-1919 m.). Numeryje skelbiami trijų Lietuvos istorikų (T. Balkelio, Č. Laurinavičiaus ir V. Petronio) bei Latvijos, Estijos ir Suomijos istorikų straipsniai, kuriuose apžvelgiamos ir lyginamos įvairių karinių grupuočių vykdytos teroro kampanijos: jų mąstai, priežastys, vykdytojai, aukų statistika bei reikšmė pokariniuose tautų ir valstybių kūrimo procesuose. Tyrimą rėmė Europos Mokslo Tarybos grantas "Paramilitarizmas Globaliame Pasaulyje".