Sausio 10 d. 17 val. 330aud. vyks ketvirtasis šių akademinių metų doktorantų seminaras. Jame pranešimą apie savo temos tyrimų būklę ir iš to kylančius savo būsimo tyrimo probleminius klausimus skaitys:

• dokt. Justinas Ambrazas. Disertacijos tema ,,Krikščioniškojo tapatumo krizė II a. viduryje. Justino Filosofo atvejis“. Vadovas - dr. Liudas Jovaiša;

• dokt. Simona Glazauskaitė. Disertacijos tema ,,Kuršo Kunigaikštystės integralumas Abiejų Tautų Respublikoje 1569–1795 m.“. Vadovas - dr. Artūras Dubonis.

Pranešimus komentuos dr. Vytautas Ališauskas, Kęstutis Smilgevičius, dr. Gintautas Sliesoriūnas ir dr. Tomas Čelkis. Pagal seminarų tvarkos aprašą doktorantų (įstojusių nuo 2020 m.) dalyvavimas yra privalomas.