Gruodžio 20 d. 17 val. 330aud. vyks trečiasis šių akademinių metų doktorantų seminaras. Jame pranešimą apie savo temos tyrimų būklę ir iš to kylančius savo būsimo tyrimo probleminius klausimus skaitys:

• dokt.Lina Hall. Disertacijos tema ,,Lietuvos sociokultūrinė kritika 1918-1940 m.: diskurso laukas, autoriai, motyvai ir temos“. Vadovas - dr. Norbertas Černiauskas;

• dokt. Dominyka Tarvydaitė. Disertacijos tema ,,Informacinio lauko kontrolė Lietuvoje 1919-1940: spaudos cenzūra ir propaganda“. Vadovas - prof. dr. Arūnas Streikus.

Pranešimus komentuos dr. Artūras Svarauskas, dr. Dangiras Mačiulis ir dr. Arida Riaubienė. Pagal seminarų tvarkos aprašą doktorantų (įstojusių nuo 2020 m.) dalyvavimas yra privalomas.