Lapkričio 22 d. 17 val. 330 aud. vyks pirmasis šių akademinių metų doktorantų seminaras. Jame pranešimą apie savo temos tyrimų būklę ir iš to kylančius savo būsimo tyrimo probleminius klausimus skaitys:

• dokt. Paulius Birgiel. Disertacijos tema ,,Lietuvos ir Lenkijos pilietybės sistemų socialinės, teisinės problemos 1918- 1940 metais". Vadovė - dr.  Vitalija Stravinskienė;

• dokt. Emilija Jasiulevičiūtė. Disertacijos tema ,,Kultūrininkai nacių okupacijos metu: veiklos ribos, galimybės ir pasirinkimai". Vadovas - dr. Dangiras Mačiulis.

Pranešimus komentuos Giedrė Jankevičiūtė, Norbertas Černiauskas, Andrea Griffante ir Dangiras Mačiulis. Pagal seminarų tvarkos aprašą doktorantų (įstojusių nuo 2020 m.) dalyvavimas yra privalomas.