laivyba.2Gruodžio 21 d., trečiadienį, 17 val. Istorijos fakulteto 332 aud. vyks trečiasis šių metų doktorantų seminaras. Jame savo temų ištirtumo būklę ir iš to kylančius planuojamo tyrimo probleminius klausimus pristatys:

• dokt. Rimantas Bedulskis. Disertacijos tema „Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės laivybinės upės XVI-XVIII a.”. Vadovė – dr. R. Ragauskienė.
  • dokt. Rūta Brindzaitė. Disertacijos tema ,,Vaikystės laikotarpio mitybos rekonstrukcija remiantis bioarcheologiniais duomenimis". Vadovas – prof. Rimantas Jankauskas.

Jų pranešimus komentuos doc. dr. Giedrė Keen, doc. dr. Giedrė Piličiauskienė, asist. dr. Tomas Čelkis, doc. dr. Eugenijus Saviščevas. Pagal seminarų tvarkos aprašą doktorantų (įstojusių 2020 m. ir vėliau) dalyvavimas yra privalomas.