kairenai psichGruodžio 7 d., trečiadienį, 17 val. Istorijos fakulteto 332 aud. vyks antrasis šių metų doktorantų seminaras. Antrajame šių akademinių metų seminare savo temų ištirtumo būklę ir iš to kylančius planuojamo tyrimo probleminius klausimus pristatys:

• dokt.  Ignė Rasickaitė. Disertacijos tema „Psichologijos būklė ir raida sovietų Lietuvoje 1944-1990 m.“. Vadovas – doc. Tomas Vaiseta.

• dokt. Ieva Šimanauskaitė. Disertacijos tema „Lietuviai sovietinėje armijoje (1950–1990): ideologija, atmintis ir savimonė”. Vadovas – Aurimas Švedas.

Jų pranešimus komentuos prof. dr. Danutė Gailienė, dr. Marius Ėmužis ir dr. Valdemaras Klumbys. Pagal seminarų tvarkos aprašą doktorantų (įstojusių 2020 m. ir vėliau) dalyvavimas yra privalomas.