D.Tarabildiene Laumzirgis 1931Vasario 2 d. 17 val. nuotolinis šeštasis doktorantų seminaras. Jame savo temų ištirtumo būklę ir iš to kylančius planuojamo tyrimo probleminius klausimus pristatys:

• dokt. Lina Mumgaudytė, disertacijos tema Moterų atėjimas į vyrų profesinės veiklos sferas. Tarpukario Lietuvos menininkių siekimas įsitvirtinti meno lauke.  Vadovė – prof. dr. Jurgita Verbickienė;

• dokt. Teodoras Žukas, disertacijos tema Pirmojo pasaulinio karo kaltės aiškinimai XXI a. istoriografijoje. Vadovas – prof. dr. Zenonas Butkus.

Jų pranešimus komentuos ir diskusijoje dalyvaus dr. Norbertas Černiauskas, dr. Dangiras Mačiulis, dr. Ryšardas Gaidis ir doc. dr. Nerijus Šepetys.

Kviečiame dalyvauti.

Microsoft Teams meeting
Join on your computer or mobile app
Click here to join the meeting