knygynasSausio 19 d. 17 val. Istorijos fakulteto 332 aud. vyks penktasis doktorantų seminaras. Jame savo temų ištirtumo būklę ir iš to kylančius planuojamo tyrimo probleminius klausimus pristatys:

• dokt. Agnė Suchodolskytė, disertacijos tema Skaitymo galimybių erdvė sovietų Lietuvoje: knygų šaltiniai, sklaida ir komunikacija (1956–1988). Vadovas – dr. Tomas Vaiseta;

• dokt. Arnoldas Kazimierėnas, disertacijos tema Antikos vaizdinio (per)kūrimas sovietinėje Lietuvoje: sovietinio normatyvumo diegimas ir ribų kaita. Vadovas – dr. Aurimas Švedas.

Kaip kviestiniai ekspertai jų pranešimus komentuos ir diskusijoje dalyvaus dr. Vytautas Ališauskas, dr. Arūnas Streikus ir dr. Tomas Vaiseta.

Kviečiame dalyvauti.