knygosGruodžio 1 d. 17 val. 332 aud. vyks pirmasis doktorantų seminaras, vykdomas pagal bendros Lietuvos istorijos  instituto ir Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto istorijos doktorantūros komiteto patvirtintą naują tvarką. Savo temų ištirtumo būklę ir iš to kylančius planuojamo tyrimo probleminius klausimus pristatys:

• dokt. Rūta Matimaitytė, disertacijos tema „Vaikų migracija į sovietų Lietuvą (1944 - 1960 metais): istorija, atmintis ir trauma“. Vadovas – dr. A.Griffante;

• dokt.  Ugnė Jonaitytė, disertacijos tema „Nesantuokiniai vaikai Vilniaus ir Žemaičių vyskupijose XVIII a.: sociodemografinės charakteristikos“. Vadovė – dr.R.Šmigelskytė-Stukienė.

Kviečiame dalyvauti.